Wyślij wiadomość
Dom

Wuxi Xinbeichen International Trade Co.,Ltd profil firmy

profil firmy

 

Chiny Wuxi Xinbeichen International Trade Co.,Ltd profil firmy 0

Wuxi Xinbeichen International Trade Co., Ltd zajmuje się głównie układem wtrysku oleju napędowego.Ma długą historię działania i pełną gamę produktów.Jest sprzedawany do Ameryki, Europy, Afryki, Bliskiego Wschodu, Azji Południowo-Wschodniej i innych miejsc na świecie i zdobył aprobatę klientów zagranicznych.

 

Nauka i technologia to podstawowa siła produkcyjna, a technologia jest podstawą promowania postępu i rozwoju przedsiębiorstw.Polegamy na jakości, aby ustalić wiarygodność, polegamy na wiarygodności, aby otworzyć rynek, polegamy na rynku, aby zwiększyć wydajność, polegamy na wydajności, aby promować rozwój.Przez cały czas firma była zgodna z zasadą „najpierw reputacja, najpierw klient”, zawsze na pierwszym miejscu stawiała interesy klientów, poświęcając się każdemu naszemu klientowi, aby zapewnić najlepsze produkty i najlepszą obsługę.

 

Firma trzymająca się koncepcji globalnego biznesu, zaprasza krajowych i zagranicznych kupców do odwiedzenia współpracy, wygrana-wygrana przyszłość!

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Firma Wuxi Xinbeichen International Trade Co., Ltd , po latach starań stała się podstawowym przedsiębiorstwem w chińskim przemyśle pomp i dysz olejowych. Jej produkty są sprzedawane na całym świecie i są powszechnie rozpoznawane i chwalone przez klientów.

video
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Firma Handlowa

marki : XBC

Ilość pracowników : >100

Coroczne wyprzedaże : >2 Million

pc Export : 90% - 100%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Wuxi Xinbeichen International Trade Co.,Ltd Certyfikaty Chiny Wuxi Xinbeichen International Trade Co.,Ltd Certyfikaty Chiny Wuxi Xinbeichen International Trade Co.,Ltd Certyfikaty